O nás

Našim cieľom je splniť Váš sen v oblasti bývania. Vieme pomôcť a poradiť pri riešení rekonštrukcie a spoločne s klientom nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Volám sa Zuzana a srdečne Vás vítam v našom virtuálnom obchodíku. V polovici roku 2011 som urobila rozhodnutie rozlúčiť sa so zamestnaneckou istotou a vydať sa svojou cestou. Prešla som viacerými firmami, kde som sa veľa naučila, za čo som veľmi vďačná  a všetky poznatky sa snažím využiť aj pri mojej terajšej práci.  Život je krátky na to aby sme robili niečo čo nechceme. Preto robím čo ma baví a čo je mojim snom. Držím sa hesla Billa Gatesa „ na dosiahnutie cieľa máte jeden život, nie jeden pokus“

Môj sen ma zaviedol k založeniu firmy, prostredníctvom ktorej chcem pomáhať skrášľovať ľuďom domovy a dodávať kvalitné materiály a služby. Môžem tvoriť, vymýšľať a „kreovať“.

Narodená som v znamení blížencov,  a taký je aj môj život . Raz “hladko” raz “obratko”.  Na svet sa pozerám srdcom, čo mi spôsobuje veľké dobrodružstvo 🙂 Myslím si, že je možné naozaj všetko. Nechávam „plávať“ veci, ktoré nemôžem zmeniť. Som človek s chybami, učím sa dať svojmu životu zmysel. Som rada, že žijem a ako žijem. Milujem svoj život. Napriek všetkým pádom sa vždy postavím na nohy a idem ďalej s vierou a nádejou, že za chvíľu sa znovu usmejem. Mám rada hudbu, ktorá vo mne vyvoláva emóciu , a keď si obľúbim skladbu, púšťam si ju stále dookola.

Veľmi sa teším, že ste zavítali do nášho e-shopu. Verím, že si u nás vyberiete a s produktami budete spokojní.

Zuzana Jambrichová

Majiteľka spoločnosti

Naše hodnoty

Spokojnosť zákazníkov

Naša budúcnosť záleží na tom, aby sme konali v záujme zákazníka a podieľali sa na jeho spokojnosti. Sme proaktívni, tvrdo pracujeme a spolupráca s nami je bezproblémová. Ponúkame odborné vedomosti a praktické riešenia. Plníme svoje sľuby.

Chápanie ľudí

V Orient Decor s.r.o. si za každým rozhodnutím stojí osoba, ktorá pozná konkrétnu situáciu, rozumie potrebám ľudí a je pripravená nájsť vhodné riešenia. Vďaka našej snahe pochopiť ľudí dokážeme premeniť nepriaznivé situácie na priaznivé a pozitívne. Základom našej práce je pochopiť potrebu našich klientov, zákazníkov a zamestnancov. 

Čestnosť

Naši pracovníci sú čestní a preto sú schopní pracovať u zákazníka samostatne bez dozoru, pričom majetok a priestory klienta vrátane cenností sú chránené. V nárokoch na čestnosť svojich pracovníkov Orient Decor s.r.o. nikdy nedovolí cestu kompromisu. Čestnosť v našom pojatí znamená mimo iné aj otvorenú komunikáciu vrátane práva vyjadriť svoj vlastný názor a poukázať na nedostatky. 

Inovácie

Veríme, že vždy existuje lepší spôsob. Podporujeme zmenu a hľadáme príležitosti a možnosti, ktoré prináša. Snažíme sa nájsť spôsoby ako robiť veci lepšie, nie hľadať dôvody prečo sa to nedá.

Scroll to Top

Nezáväzná cenová ponuka

Pre vypracovanie cenovej ponuky nám prosím odošlite Vaše kontaktné údaje a približné množstvo dlažby, ktorú potrebujete