Naposledy zobrazené

Úvod

Pekný, zdravý les pestovaný s úctou a rozumom je prvým predpokladom pre získanie nenahraditeľného prírodného materiálu. Pri zodpovednom spracovaní so všetkou vážnosťou a remeselným fortieľom dáva možnosť vytvoriť škálu jedinečných prírodných produktov .

S týmito prírodnými materiálmi pracujeme v rodinnej firme od roku 1993. Prešli sme viacerými etapami spracovania dreva od porezu, sušenia až po hotové produkty ako obklady, dlážkovice, škárovkové veľkoplošné dielce, regálové systémy až po celé nábytkové zostavy a to vždy zo 100% masívu s ohľadom na zdravé životné prostredie.

V poslednom období sme sa zamerali na výrobu polotovaru pre výrobu trojvrstvových drevených podláh českým, poľským, nemeckým a francúzskym parketárom. Vývojom ojedinelej technológie zameranej na frézovanie profilu pero-drážka sme zhodnotili náš polotovar do hotového výrobku – trojvrstvovej drevenej podlahy.

 

 

Drevené podlahy sú investíciou, ktorá sa Vám z dlhodobého hľadiska určite oplatí. Vďaka prirodzenému vzhľadu, ktorý podlahy z dreva bezpochyby majú, sa budete doma cítiť príjemne a útulne. Drevo ako materiál má mnoho tvarových variácií a farebne ladených tónov, takže si môžete byť istí, že vaša drevená podlaha bude jedinečná. Ponorte sa do sveta farebných tónov a vyberte si takú podlahu, ktorá sa najlepšie hodí do vášho domu. Drevo je natoľko prirodzený materiál, že  sa bude drevená podlaha hodiť takmer do každého priestoru.


Drevené podlahy patria od nepamäti  medzi podlahové krytiny. To predovšetkým preto, že sú odolné a vydržia po celé generácie. Keď k tomu pripočítame ich prírodný vzhľad a ďalšie vlastnosti - napríklad tepelná a zvuková izolácia, zistíme, že v mnohých smeroch veľmi ľahko predčí umelé povrchy. Zároveň ich je možné v prípade potreby renovovať, čo z nich robí ideálnu podlahovú krytinu

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: